Громадам області презентовано культурологічні проєкти ГО

Для фахівців сфери культури понад 40 громад області провели презентацію культурологічних проєктів, що реалізуються нашою ГО спільно з обласною радою, національним історичним музеєм ім. Дмитра Яворницького та КП „Представництво Придніпров’яˮ.
Зокрема, говорили про культурологічний проєкт „Нематеріальна культурна спадщина Дніпропетровщини” та про фестиваль туристичних проєктів „Дніпропетровщина туристичнаˮ.
Щодо першого напряму – маємо на меті створити список елементів НКС, які можуть у майбутньому стати в одну ланку з козацькими піснями та петриківським розписом. У багатьох громадах області зберігаються старовинні секрети приготування національних страв, виготовлення притаманних саме нашій області витинанок, вишиванок, виробів з металу, соломи, дерева, глини, виконання пісень та обрядів.
Ми прагнемо зберегти цей скарб і передати його нашим нащадкам.
Що стосується туристичного напряму – це вже другий конкурс, який ми організовуємо. Саме завдяки першому такому конкурсу 2019 року на туристичній мапі Дніпропетровщини з’явилися 17 нових маршрутів та створено обласний туристичний сайт tourism.dp.gov.ua. Нині ми прагнемо збільшити кількість турмаршрутів, відкрити для відвідувачів нові туристичні об’єкти та максимально залучити до цього представників громад.
Приємно, що колеги «загорілися» нашою ідеєю. Отже розвиваємо туризм, відроджуємо і популяризуємо нематеріальну культурну спадщину – відкриваємо Дніпропетровщину як культурний центр України!