У День захисту дітей – допомога найвразливішим

01.06.20

Особисто для нас День захисту дітей – ще один привід подбати про наймолодших та найбеззахисніших. Памперси, серветки, рушники та багато іншого ми передали малюкам, яких залишили одразу після народження… Ми не можемо залишатися байдужими. Не будьте байдужими і ви! Творімо добро разом!

Більше

Визначено переможців конкурсу “Подаруємо дітям казку!”

29.05.20

Завершився наш найдобріший проєкт «Подаруємо дітям казку». Цього року конкурс набрав обертів – 59 творів від великих і маленьких жителів області. Журі визначило переможців та тих, чиї казки потраплять у збірку. Дякуємо всім учасникам! Всі твори неймовірні! Інтригу поки що тримаємо 😉 Про час нагородження повідомимо додатково!!!

Більше

Обласний фестиваль талантів розпочато!

22.05.20

ЖІНКИ плюс / WOMEN plus радо запрошують ОТГ на фестиваль «Громада гостинна й талановита в родинному колі стрічає це літо!», організований разом з гуманітарним управлінням обласної ради та КП “Представництво Придніпров’я” ДОР”. Цього року змінюємо формат – крокуємо за сучасними тенденціями! І-й етап (відбірковий) – травень/липень – у режимі online. Чекаємо учасників за такими напрямами: «Творчий», «Кулінарний», «Спадщина», «Lifehacker». ІІ-й етап (підсумковий) – серпень – гала-концерт з урочистим відзначенням переможців/ниць та цікавенними призами. Подробиці про умови участі дивись у Положенні. Надсилайте матеріали та заявки на ...

Більше

Шлях до євроінтеграції

21.05.20

ЖІНКИ плюс не відстають від викликів сьогодення: захист екосистеми, енергозбереження, інновації. Долучились до обговорення цих питань в рамках інноваційного акселератору «Від асоціації з ЄС до місцевих практик: як підтримати інновації на сході України?». Такі заходи дуже важливі, оскільки об’єднують регіональних стейкхолдерів із громадянського суспільства, бізнесу, влади і наукових кіл у сфері технологій та інновацій на сході України заради просування «екосистеми для інновацій» у регіоні. Ці питання обговорили і під час зустрічей у Червоногригорівській ОТГ та м. Нікополі.

Більше

Конкурс креативних слоганів та малюнків

22.04.20

Не мовчи, говори, спонукай! Хочеш висловити свої думки вголос або просто когось надихнути? Чи можливо тобі цікаво взяти участь у створенні футболки з власним дизайном? Тоді цей КОНКУРС для тебе! 📒Любиш писати – тобі сюди: #думкивголос Придумай влучний слоган до хештегу (тема, шрифт, колір, додаткові елементи повинні підкреслювати його суть). 🎨Любиш малювати – тоді тобі сюди: #посміхнися Створи малюнок до хештегу на тему: “Посмішка” (техніка виконання за бажанням, головне – створення відповідного настрою). Умови конкурсу прості: – обирай, що до вподоби – включай дотепність та почуття гумору (адже твої витвори і стануть основою д...

Більше