Елементи НКС у Межівській громаді

20.07.21

Межівська селищна рада вразила журі обласного культурологічного проєкту з НКС двічі – під час активної участі у підготовці документів (6 елементів!!!) та під час сьогоднішнього експерт-туру. Межова представляла одразу 3 елементи. Журі зустрічали обрядом “Зустріч затя тещею”, який проводиться під час весілля. Нас чекали й молоді з тещею, і “вивернутий кожух”, і жартівливі пісні. Другим обрядом було “Ділення короваю” між батьками молодої сім’ї та гостями свята, під час якого використовуються додаткові елементи. Від цього і кілька незвичайних назв елементу НКС – “підошва”, “борона”, “сова”, R...

Більше

Спортивний майданчик для вихованців

16.07.21

“Бачити” навколишнє середовище долонями – саме цієї навички вчать вчителі, вихователі, реабілітологи своїх вихованців у КЗО “Спеціальна школа 12″ ДОР”. Приємно вразила атмосфера затишку, любові та професіоналізму у цьому закладі. Різноманітне обладнання для лікування, підтримки та навчання дітей з вадами зору допомагає їх реабілітації та соціалізації. Ми раді зробити свій вклад у розвиток закладу – облаштувати спортивний майданчик для його вихованців за рахунок депутатської субвенції.

Більше

НКС як стиль життя)

15.07.21

НКС як стиль життя) Продовжуємо знайомитись з учасниками ІІ туру культурологічного проєкту «Нематеріальна культурна спадщина». На цей раз довелось скуштувати стародавню українську страву – «Шпундру», яка побутує у Покровському районі. Не перестаємо дивуватися багатству спадщини нашого краю.

Більше

Меморандум про співпрацю

13.07.21

Розширюємо круг партнерів. Підписали Меморандум про співпрацю з Дніпропетровським регіональним відділенням Всеукраїнської Асоціації ОТГ. Обговорили майбутні плани та напрями спільної взаємодії. Крок за кроком знайомимо громади з гендерною рівністю та залучаємо у наші проєкти. Далі буде…

Більше

Як трансформувати конфлікт у мирний діалог?

09.07.21

Як уникнути конфлікту? Як трансформувати конфлікт у мирний діалог? На ці питання відповіли діти в рамках обласного медіа конкурсу «Формула миру». Конкурс організован КЗВО ДАНО за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Головна мета – формування миротворчих цінностей та розвиток навичок створення авторських медіа продуктів, присвячених культурі миру. Робота експертного журі була жвавою та активною. Розглянули роботи в 3 номінаціях: соціальний ролик, постер, фотографія-мотиватор. Попереду ще урочисте нагородження та безліч подарунків!

Більше