Волейбол. Кубок Орешиної 2020

09.08.20

Другий рік поспіль спільно з обласною організацією ФСТ “Спартак” та КП “Представництво Придніпров’я” проводимо змагання з паркового волейболу на Кубок Вікторії Орешиної- нашої землячки, чемпіонки Європи, чемпіонки Всесвітніх ігор майстрів, десятикратної чемпіонки Кубка України. У змаганнях взяли участь 10 волейбольних команд з Дніпра, Першотравенська, Кам’янського, Тернівки, Слобожанського, Магдалинівського та Царичанського районів Дніпропетровщини та міст Бердянськ і Запоріжжя. Кожна гра спортсменів була яскравою й емоційною. Професійність спортсменів та гучна підтримка вболівальників перетворили турнір на спортивну подію 2020 року. У зап...

Більше

Легенди Дніпропетровщини

04.08.20

Легенди Дніпропетровщини! Завдяки конкурсу серед краєзнавчих музеїв та бібліотек ми відкриваємо нашу область як край легенд і міфів, надзвичайних історій давнини та сучасності. Ми отримали більше 160 презентацій від 70 учасників з різних куточків регіону. Із легенд, які надійшли на конкурс, ми дізнаємося про виникнення назв сіл, річок, про трагічні й щасливі сторінки життя наших пращурів. Незабаром легенди Дніпропетровщини з’являться на обласному туристичному сайті tourism.dp.gov.ua

Більше

Фестиваль талантів ОТГ: перший етап завершено!

31.07.20

Добіг кінця І-й етап Обласного фестивалю талантів. Конкурсна комісія розглянула 32 заявки – відеопрезентації від ОТГ. Найпопулярнішим видався напрям „Творчийˮ, де обирали 10-ку найкращих з 117 заявок! За напрямом „Спадщинаˮ обрано 9 найкращих, у „Кулінарномуˮ їх 5. Попереду – онлайн-голосування на сайті tourism.dp.gov.ua з 04 по 12 серпня. Обираймо своїх фаворитів!

Більше

Конкурс казки завершено

23.07.20

Завершився конкурс казкарів-аматорів Дніпропетровщини. Ми вітаємо наших переможців – Ларису Яцків з Марганця, Валентину Пустову з смт Чаплине, Олену Швець-Васіну з Дніпра, Марію Дружко з Кам’янського, Викторію Журавель з Дніпра, Аллу Іванову з Марганця та ще майже 60 учасників і учасниць нашого конкурсу. Дякуємо всім учасникам та членам журі за приємний час, який ми з вами провели разом.Рухаємося далі!

Більше

Вірші дніпропетровських поетес

20.07.20

Прекрасний поетичний конкурс “МРІЮ!” завершено. 35 авторок надіслали нам 64 вірші. Ми внесли у соціальні мережі, де проходив конкурс, трохи тепла, романтики, доброти. Нагородження незабаром)))

Більше