День жінок у науці

11.02.20

Другий рік поспіль приєднуємося до міжнародної спільноти та виступаємо з Дніпропетровським національним історичним музеєм ім. Яворницького співорганізаторами Дня жінок у науці. Головними перешкодами для дівчат у научній сфері вважаються стереотипи й упередження в суспільстві. Про це та інше говорили під час заходу. Пишаємося нашими членкинями-науковицями, які допомагають нам впроваджувати цікаві інноваційні проєкти.

Більше

Презентуємо козацькі пісні Дніпропетровщини музикознавцям Європи

06.02.20

На Дніпропетровщині пройшов другий міжнародний етномузикознавчий симпозіум “Актуальні питання східноєвропейської етномузикології”. Серед гостей – музикознавці з Австрії, Сербії, Литви й регіонів України. Говорили не тільки про науку музики, а й про її роль у збереженні елементу нематеріальної культурної спадщини – наших «Козацьких пісень Дніпропетровщини». Приємно бути причетними до такої важливої справи, що не лише об’єднує регіони України, а й робить причетними до неї інші країни світу

Більше

Форум жінок-лідерок

31.01.20

Про дивовижність українських жінок, їх таланти й чесноти у рамках форуму, який відбувся на базі Петриківської селищної ради, говорили з авторками циклу книг “Це зробила вона. Це робить вона. Це зробить вона”. Представниці шести громад області ділилися досвідом реалізації місцевих ініціатив за сприяння жіночого лідерства. Такі зустрічі дарують можливість познайомитися з активними жінками – нашими однодумницями, почути високі оцінки проєктів “ЖІНОК плюс” та надихають на нові ідеї.

Більше

Мистецтво не має меж

27.01.20

Мистецтво не має меж. Цю істину вкотре підтвердила виставка «Охорона традиційних ремесел і мистецтв як запорука миру», організована нашими партнерами – Центром “Демократія через культуру” та Управлінням культури, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА. Виставка поєднала дві культури – українську та колумбійську – та наші традиції з охорони нематеріальної культурної спадщини людства. Запрошуємо жителів Дніпропетровщини відвідати експозицію, яка буде цікавою для будь-якої вікової категорії!

Більше

Найліпша жіноча місія – дарувати щастя дітям!

28.12.19

Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – зробити її щасливою (О.Уайльд). Напередодні Нового року спільно з Дніпропетровським Коледжем культури і мистецтв ми дарували щастя маленьким пацієнтам ДОКОЛ та діткам з реабілітайного центру КЗ “ДОЦСРСТ “Перлина Придніпров’я” ДОР”. Яскраве свято й приємні подарунки піднімаю настрій навіть у лікарнях!

Більше