Підтримуємо розвиток спорту в регіоні

12.08.19

«ЖІНКИ плюс» виступили співорганізаторами XVI обласної міжгалузевої спартакіади Дніпропетровська обласна організація ФСТ “Спартак”. Спортсмени з 12 міст, сіл та селищ області змагалися на командність, спритність і влучність у парковому волейболі, міні-футболі та дартсі. Спорт – це те, що зміцнює тіло, свідомість та дух! Вітаємо учасників і переможців!

Більше

Дарувати дітям радість

29.07.19

Завітали до дітлахів, що відпочивають обласному центрі соціальної реабілітації “Перлина Придніпров’я. Обмінялися позитивними враженнями та вручили юним відпочивальникам гірні подарунки.

Більше

Спортивне свято у Покрові

24.07.19

Зробили справжнє свято для дітей та дорослих у Покрові. Їх чекали спортивні ігри та розваги, а також числені майстер-класи від наших майстринь з КП “Центр народної творчості “Дивокрай”. Популяризуємо здоровий спосіб життя та розвиваємо творчі здібності у дітей з різних куточків області

Більше

Проєкт “ВзаємоДІЯ” фінішував

12.07.19

Підвели підсумки інформаційно-просвітницького марафону «ВзаємоДІЯ при складних життєвих обставинах». Провели семінари-тренінги у 5 територіальних громадах. Було цікаво, корисно, конструктивно. Ділимося досвідом!

Більше

Популяризуємо культурну спадщину у Мінську

08.07.19

Дніпропетровщина пишається своєю нематеріальною культурною спадщиною, занесеною до списку ЮНЕСКО. Ми популяризуємо наші козацькі пісні та петриківський розпис у всьому світі. Наше народне мистецтво вже підкорило Азербайджан, Литву, Польщу, Бельгію. Цього разу – це Білорусь. Край з неповторною атмосферою, фантастичними природними краєвидами та самобутньою культурою. Пізнаючи інших людей, їх культуру, традиції, краще пізнаєш себе та свій край. #обміндосвідомвдії! #спадщина #козацькіпісні #петриківськийрозпис

Більше