Презентуємо громадам наші проєкти

21.02.20

Конструктивна розмова з представниками об’єднаних громад області відбулася. Приємно, коли наші ініціативи зі збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини знаходять таку активну підтримку.Презентували громадам наші проєкти, які ми розпочинаємо.

Більше

Тренінг з нематеріальної спадщини для вчителів області

14.02.20

«Українська пісня – це геніальна поетична біографія українського народу» (О. Довженко). Про це та про таємниці петриківського розпису говорили під час семінару-тренінгу для викладачів закладів освіти. Фахівчині Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки та майстрині КП “Центр народної творчості “Дивокрай” подарували учасникам та учасницям семінару позитивні емоції, нові знання та сувеніри, розписані учасниками тренінгу власноруч. Дякуємо за допомогу в організації КП “Представництво Придніпров’я” ДОР” і КЗВО ДАНО.

Більше

День жінок у науці

11.02.20

Другий рік поспіль приєднуємося до міжнародної спільноти та виступаємо з Дніпропетровським національним історичним музеєм ім. Яворницького співорганізаторами Дня жінок у науці. Головними перешкодами для дівчат у научній сфері вважаються стереотипи й упередження в суспільстві. Про це та інше говорили під час заходу. Пишаємося нашими членкинями-науковицями, які допомагають нам впроваджувати цікаві інноваційні проєкти.

Більше

Презентуємо козацькі пісні Дніпропетровщини музикознавцям Європи

06.02.20

На Дніпропетровщині пройшов другий міжнародний етномузикознавчий симпозіум “Актуальні питання східноєвропейської етномузикології”. Серед гостей – музикознавці з Австрії, Сербії, Литви й регіонів України. Говорили не тільки про науку музики, а й про її роль у збереженні елементу нематеріальної культурної спадщини – наших «Козацьких пісень Дніпропетровщини». Приємно бути причетними до такої важливої справи, що не лише об’єднує регіони України, а й робить причетними до неї інші країни світу

Більше

Форум жінок-лідерок

31.01.20

Про дивовижність українських жінок, їх таланти й чесноти у рамках форуму, який відбувся на базі Петриківської селищної ради, говорили з авторками циклу книг “Це зробила вона. Це робить вона. Це зробить вона”. Представниці шести громад області ділилися досвідом реалізації місцевих ініціатив за сприяння жіночого лідерства. Такі зустрічі дарують можливість познайомитися з активними жінками – нашими однодумницями, почути високі оцінки проєктів “ЖІНОК плюс” та надихають на нові ідеї.

Більше