Нагороджено переможців конкурсу “Жінка як символ життя у творах Павла Загребельного”

Останній осінній понеділок подарував гарний настрій та приємні подарунки учасникам творчого конкурсу «Жінка як символ життя у творах Павла Загребельного». Ми постаралися перетворити нагородження переможців на затишне свято. Лунали вірші юної авторки Сніжани Білої та пісні про кохання й жінок. А потім були дипломи, цінні подарунки та заохочувальні призи усім, хто долучився до читання класика.
У конкурсі фотографій взяли участь 35 бібліотечних закладів, які надіслали до оргкомітету 76 фотографій.
Перше місце у конкурсі бібліотек виборола Олена Муляк (Бібліотека-філіал 4 м. Кривий Ріг). Друге місце розділили: Каріна Подлатова (СКЗК «Межівська центральна публічна бібліотека) та КЗК «Томаківська ЦБС». Третє місце посіли: Юлія Сачко (Солонянська районна бібліотека), Олеся Брисько (П’ятихатська районна дитяча бібліотека) та Ольга Будай (Дитяча бібліотека КЗК «Жовтоводська ЦБС»).
У конкурсі цитат взяли участь 70 користувачів мережі «Фейсбук», які розмістили на нашій сторінці 210 цитат з творів Павла Загребельного.
Переможцем став учасник конкурсу Андрей Коваль, який розмістив найбільш оригінальні цитати про жінку. Друге місце – у Анни Захарова. Третє посіла Бібліотека на Шевченка.
Найбільшу кількість цитат розмістили на сторінці ГО «ЖІНКИ плюс»: Анастасія Стороженко (14 цитат), Анна Захарова (13 цитат), Ніна Гордієнко (11 цитат), Таня Прокоф’єва, Тетяна Ільчишина (10 цитат).
Заохочувальні призи – книги української та світової класики – отримали всі учасники конкурсу, які дотрималися його умов.
Ми дякуємо усім, хто долучився до конкурсу! Обіцяємо нові цікаві зустрічі!

……