Online зустріч саб-кластеру захисту дітей Дніпропетровської області

Долучилися до регіональної online зустрічі саб-кластеру захисту дітей Дніпропетровська область, яка об’єднала представників владних установ та громадських організацій. Більше 20 учасників з регіону і зарубіжжя, близько 10 доповідачів.

Загальна тематика – допомога ВПО в сучасних умовах. Колеги ділилися інформацією про направлення та результати своєї роботи, категорію громадян, на яких направлена їх допомога. Розповіли про свою роботи й ми, та запросили колег до співпраці під час роботи на території регіону.

Не обійшлося і без обговорення проблемних питань, з якими стикають люди під час особливого стану – житлові проблеми, отримання соціальних послуг, домедичної, психологічної допомоги, працевлаштування, отримання дітьми освітніх послуг тощо.
Ще одна з проблемних тем – всі люди різні. Деякі більш соціалізовані, інші – ні, а результат – в одних густо, в інших пусто. Одним сім’ям надається максимально можлива підтримка – вони користуються допомогою всіх служб і ГО, інші – не отримують жодної.
Саме тому потрібна консолідація зусиль і органів влади, місцевого самоврядування, і активної громадськості. Саме про це говорила директорка Дніпропетровського обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лілія Калитюк, якій окрема дяка за можливість долучитися до діалогу.

Центр соцслужб презентував оновлену карту присутності організацій у Дніпропетровській області, яка стане у нагоді під час роботи і запросив представників ГО до підписання меморундуму про співпрацю й спільної роботи.
І це дуже доречна пропозиція.

Разом – ми сильні.