Відзначено переможців конкурсу “Жінка може все: погляд дитини”

Визначили переможців обласного онлайн конкурсу малюнків «ЖІНКА МОЖЕ ВСЕ: погляд дитини».
На конкурс надійшло близько 600 робіт з 32 міст і сіл Дніпропетровщини. З цих робіт було обрано 100 півфіналістів. І з найкращих відібраних робіт ми обирали по 3 переможця в кожній номінації. Це було дуже складно, адже кожна робота дуже талановита.
Отже призи від організаторів отримали:
В номінації «Тепло материнського серця»: І місце – Едуард ЛАТОЩЕНКО, смт. Божедарівка; ІІ місце – Дар’я ГЛУХОВА, м. Павлоград, ІІІ місце – Анастасія ТИШКІНА, м. Нікополь.
В номінації «Жінка і професія»: І місце – Карина БАРЧУКОВА, м. Павлоград, ІІ місце – Яна ВДОВІНА, м. Покров, ІІІ місце – Єва БОНДАРЄВА, смт. Петропавлівка
В номінації «Жінка – символ красоти»: І місце – Олександра БЄЛКІНА, м. Покров, ІІ місце – Юлія ІВАНОВА, м. Кривий Ріг, ІІІ місце – Ліза ТИЩЕНКО, м. Дніпро
Ми вітаємо переможців і учасників конкурсу!
Дякуємо за активність працівникам та читачам Павлоградської міської бібліотеки для дітей КЗК “Павлоградська МЦБС”, Петриківської бібліотеки для дітей КЗК “Петриківська ЦБС”, КЗК “Миролюбівська сільська бібліотека” Гречаноподівської сільської ради та Новогнидівської сільської бібліотеки – філії КЗ “ЦПБ” Раївської сільської ради.
Мрійте! Творіть! Будьте з нами!