Фестиваль талантів: фінал!

Феєричний фінал третього обласного фестивалю талантів! Яскрава алея майстрів, захоплюючі виступи номінантів і, звичайно, нагороди переможцям, які вручили наші колежанки – заступниця голови облради по виконавчому апарату Марина Петросянц та очильниця гуманітарного управління облради Лілія Гиренко. Вітаємо всіх учасників з прекрасною подією. А переможцям бажаємо нових вершин!
Зі 170 заявок від 47 громад комісія обрала найкращих. А далі було надзвичайно активне онлайн голосування. У підсумку результати такі: за напрямом «Творчий» І місце посів колектив «Грація» з м. Дніпра, ІІ місце – у Анастасії Бойко-Костіної з м. Покрову, ІІІ місце – гурт «Калинонька» з Першотравневської ОТГ Нікопольського району.
За напрямом «Кулінарний» І місце взяли «Бендерики з куркою» у приготуванні Клюшиної Дар’ї з Обухівської ОТГ, ІІ місце – «Бограч» від Городенко Вікторії з Миколаївської ОТГ Петропавлівського району, ІІІ місце – крафтове вино від Олександра Матвієнка з Перещепинської ОТГ.
У напрямі «Спадщина» лідером став писанкар Ренат Юзьков з м. Покрову, другою – майстриня в’язаних іграшок Любов Доценко з Великомихайлівської ОТГ Покровського району, третьою – авторка робіт із соломи Каріна Кулик з селища Межова.
Серед «lifehakerів» перемогу виборола сім’я Єненко з Юр’ївки, які підкорили усіх мистецтвом лозоплетіння.
ЖІНКИ плюс не залишили осторонь найменших учасників фестивалю. Дитячі подарунки отримали маленькі зірочки колективу «Сонечко» з Юр´івськоі ОТГ та колектив «Мальвіна» з Сурсько-Литовськоі ОТГ. Окремі призи глядацьких симпатій вручив директор Дивокрай, депутат облради Виктор Боняк юній східній танцівниці Ліліі Коломоєць з Великомайлівськоі ОТГ Покровського району і виконавцю «Патріотичного репу» Денису Сімшагу з Миколаівськоі ОТГ Петропавлівського району.
ВІТАЄМО!!! ПИШАЄМОСЯ!!! СПОДІВАЄМОСЯ НА НОВІ ТВОРЧІ ВІДКРИТТЯ!!!
Відеосюжети про перебіг фестивалю тут: https://www.youtube.com/watch?v=MkTCTBzASn0 https://www.youtube.com/watch?v=-k6Pp5jIosM https://www.youtube.com/watch?v=UUCoZWbx-l8 https://www.youtube.com/watch?v=LYAFCr9qPkY