Українська їжа та традиції її споживання у контексті формування національної ідентичності

У цей особливий час вкрай необхідно приділяти особливу увагу питанням збереження елементів нематеріальної культурної спадщини України, допомоги носіям елементів, передачі елементів молодому поколінню та вихованню у дітей поваги до своєї історії і традицій. Тому Дніпропетровский національний історичний музей імені Д.І. Яворницького започаткував проведення низки заходів, направлених на вивчення, популяризацію українських елементів НКС.

Одним з таких заходів став круглий стіл «Українська їжа та традиції її споживання у контексті формування національної ідентичності» до якого долучились експертки ГО «ЖІНКИ плюс».

Українська гастроспадщина займає особливе місце у світі. Внесення до списку елементів НКС ЮНЕСКО українського борщу – пряме тому свідчення. Відтак, кожен регіон має свої родзинки та особливості – як обрядові, так і кулінарні. Започаткований управлінням з питань гуманітарної сфери обласної ради та ГО «Жінки плюс» у 2021 році культурологічний проект «Нематеріальна культурна спадщина Дніпропетровщини» став яскравим прикладом кулінарної різноманітності громад Дніпропетровщини.

Серед спікерів/ок форуму – Олена Брайченко, дослідниця гастрономічної культури, Катерина Грищенко – к.і.н., старша співробітниця Дніпропетровського історичного музею ім.Д.Яворницького, Анастасія Посунько, науковий співробітник Дніпропетровського історичного музею ім.Д.Яворницького, Валерія Лавренко – к.і.н., заступниця директора з наукової роботи Дніпропетровського історичного музею ім.Д.Яворницького, Ганна Требух, зберігачка фондів, КЗ «Баштанський краєзнавчий музей» та ін.

Під час жвавих обговорень, після перегляду тематичних презентацій та відео, усі присутні дійшли єдиної думки, яка неодноразово вже озвучена різноманітними експертами: для українців приготування їжі – це, з одного боку, життєва необхідність, а з іншого – творчий медитативний процес.