5 ПЛАТФОРМ ДЛЯ ОНЛАЙН-ОСВІТИ

Сучасні інтернет технології забезпечують нам не тільки вільний доступ до різних сфер послуг, розваг, а й надають великі можливості для всебічного розвитку.

Представляємо вам підбірку найкращих освітніх онлайн-платформ, які дозволять підвищити свою кваліфікацію або, можливо, освоїти нову професію абсолютно безкоштовно.

1. Освітня платформа Prometheus.
Громадський проект співпрацює з провідними викладачами України різних областей і сфер знань, та нараховує більше 150 різноманітних курсів.
Цикли курсів: англійська мова, аналіз даних, гррмадянська освіта, підвищення кваліфікації вчителів, підготовка до ЗНО, підприємництво.
Курси в сфері менеджменту, медіа та комунікацій, фінансів та інвестицій, культури та політики, економіки та бізнесу,психології та соціології тощо.
https://prometheus.org.ua

2. EdEra
EdEra – студія онлайн-освіти, що створює онлайн-курси, інтерактивні підручники, освітні спецпроекти та моделі інтеграції сучасних освітніх рішень у традиційний навчальний процес. Курси будуть цікаві для: вчителів початкових шкіл, підприємцям початківцям, старшокласникам та студентам, молодим батькам тощо.
https://www.ed-era.com

3. Відкритий Університет Майдана
ВУМ – це освітня ініціатива, яка поширює ідеї і сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні. Налічує більше 70 курсів у сфері розуміння світового контексту, взаємодії з органам влади, формування і розвитку громад, соціального підприємництва, комунікативної ефективності тощо.
https://vumonline.ua

4. EduGet
Платформа онлайн-освіти EduGet ставить перед собою мету розвиток сфери професійної освіти в Україні. Налічує більше 250 курсів та 150 викладачів. Ця платформа стане вам у нагоді якщо: ви шукаєте підробіток, бажаєте змінити професію або навчати працівників. Категорії курсів: маркетинг, менеджмент, зміна професії, продажі, іноземні мови, особистий розвиток, здоровий спосіб життя, хоббі тощо.
https://www.eduget.com

5. BrainBasket Foundation
Фонд BrainBasket було створено ініціативною групою провідних українських ІТ-компаній за участі представників Міністерства економіки України та КМДА. Головна мета – розвиток освітнього ринку в ІТ-галузі та поштовх освітній екосистемі. Портал налічує курси для дорослих, дітей, вчителів, відео-курси в сфері IT тощо.
https://brainbasket.org