Топ-5 книжок для досягнення цілей у новому році

Час поїдання салатів та перегляду новорічних фільмів добігає кінця. 🥪🥙🖥
Наступає важливий етап – формування нових амбітних і масштабних цілей. В цьому вам допоможе підбірка цікавих книжок для планування завдань та мотивації у підкоренні нових вершин.🧗🏽‍♀️🏆📚

1. «Mini звички. Maxi результати», Стівен Гайз.
Плануючи змінити життя на краще, не намагайтеся осягнути неосяжне. Не ставте собі глобальні цілі – ви створите зайвий привід для стресу і, швидше за все, зазнаєте невдачі. І все тому, що наш мозок запрограмований на опір значних змін, оскільки стабільність – запорука виживання. Стівен Гайз вивів стовідсотково працюючий механізм створення і закріплення так званих міні-звичок, які, безсумнівно, змінять ваше життя на краще.

2. «Не відкладай на завтра. Короткий гід по боротьбі з прокрастинацією», Тімоті Пічіл
Один з найдорожчих ресурсів в сьогоднішньому динамічному світі – це час. Ми часто дозволяємо витрачати його на безглузді речі, втрачаючи години, дні, тижні і роки, тим самим перегороджуючи собі шлях до особистого розвитку і самореалізації. Бездумна трата часу перетворюється на руйнівну звичку. Ця книга – керівництво до дії. Ви навчитеся розпізнавати ознаки наступаючої прокрастинації, зрозумієте її причини з наукової точки зору і дізнаєтеся прийоми і «мантри» автора, що допомагають позбутися від неї назавжди.

3. «Починай з малого. Науково доведена система досягнення великих цілей», Оуейн Серві, Рорі Галлахер
Чому ми власноруч саботуємо наші найкращі наміри? Як ми можемо позбутися від прокрастинації? Ця книга, заснована на актуальних дослідженнях в області психології і пропонує чіткі стратегії для боротьби з відкладанням, допоможе читачам позбутися від деструктивних звичок. Поєднання наукових фактів, практичних порад, гранично ясного викладу і доречного гумору підійде всім – зайнятим підприємцям, батькам, студентам і взагалі всім, хто хоче перестати відкладати всі свої справи і почати жити повноцінним і насиченим життям.

4. «Йди туди, де страшно, саме там, ти знайдеш силу», Джим Лоулесс
Жити легко і вільно нам заважають наші страхи. Вони, немов тигри, гарчать: “навіть не думай пробувати”, “відмовся, все одно нічого не вийде”, “ще не час”. І ми слухаємо. І ми відступаємо. Відкладаємо свою мрію і життя в довгий ящик. Джим Лоулесс – бізнес-тренер, один з найпопулярніших європейських мотиваційних спікерів. У числі його клієнтів – Apple, British Telecom, Barclays Bank і Національна служба охорони здоров’я Великобританії. Став першим британським фрідайвером, що встановив рекорд з пірнання в глибину без акваланга. За 12 місяців освоїв професію жокея. Всього цього він домігся завдяки 10 правилам, які сам винайшов і випробував на собі.

5. «Краща версія себе. Правила набуття щастя і сенсу на роботі і в житті», Маршалл Голдсміт
У вас бувають періоди в жітті, коли будь-яка справа виходить легко и просто, ви успішно вірішуєте складнІ завдання и при цьому відчуваєте себе «у формі»? А бувають періоди, коли все валиться з рук, и ви починаєте сумніватися у власних здібностях? Те, що відрізняє кращу версію себе від себе-невдахи, автор назвав «моджо». Моджо – це позитивний та особливий настрій, який веде вас до перемоги, дозволяє отримувати задоволення від роботи і життя. Відомій психолог и автор бестселерів Маршалл Голдсміт пропонує простий і чіткій план дій, як отримати моджо, як зберегти, і як його повернути, якщо ви його втратили.