“ЖІНКИплюс” допоможуть спортивним лікарям

Ви знаєте, що лікарі Дніпропетровського лікарсько-фізкультурного диспансеру знають майбутніх зірок спорту з дитинства та юності? А ще від вірно рекомендованого ними навантаження під час тренувань і своєчасно правильно поставленого діагнозу та лікування залежить їх спортивний результат.
Відвідали диспансер з нашою колежанкою, депутаткою обласної ради Діною Міфтахутдіновою. Побачили мабуть все медобладнання, яке працює незалежно від дати виробництва. Є й 1966 року! І обладнанню потрібен абгрейд.
Наша колежанка вирішила допомогти. За кошти депутатської субвенції планується придбати діагностичний автоматизований комплекс “КАРДІО+”, який впливає на приймання рішення тренером щодо навантажень для спортсмена. Він має канали ЕКГ, Фоно, Рео, Спіро, що досліджують функції дихання, серця, судин. Є ще окрема функція – “проба за Душаніним”. Вона дозволяє визначити спец властивості організму спортсменів (силу, швидкість, витривалість). В визначення цих функцій дозволяє поставити чітку мету тренувального процесу.
Нині тут працює комплекс 2003 року розробки. За рік вимірювання на цьому апараті проходять більше 7000 спортсменів. Абгрейд в ДІЮ!