9 МОТИВУЮЧИХ КНИЖОК ДЛЯ ЖІНОК

Буває так, що для досягнення мети нам не вистачає сміливості, заряду енергії, порції натхнення. На допомогу в таких ситуаціях приходять книги, здатні слугувати ідеальною підзарядкою вашої розумової батарейки. Адже гарна книга має цілющі здібності – може вилікувати душевні рани й навчити радіти кожній секунді життя. А ще книги трансформують певні життєві переконання, служать своєрідним «стусаном», який запускає механізм вашої активності.

Марк Менсон «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем»
Посібник для тих, хто хоче тверезо сприймати повсякденне життя та сміливо дивитися в обличчя викликам, виносячи з таких ситуацій максимум для власного розвитку. Книга допоможе вам конструктивно сприймати негативний досвід і цілеспрямовано діяти в складних ситуаціях. Посібник написаний не тільки захоплююче, але і оптимістично, і значно більше наближений до практики, ніж цукрові історії успіху.

Регіна Бретт «Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя»
Кожна людина – володар унікального таланту. На жаль, більшість з нас втрачають цей божий дар, потопаючи у вирі буденних справ, рутинного життя. Ця книга дає можливість зрозуміти себе і знайти власне покликання, наповнити життя новим змістом. У книзі зібрано 50 історій з життя різних людей, які опинилися в скрутному становищі, але знайшли в собі сили впоратися з викликами. Книга вчить не опускати руки, не сумувати, а діяти, свято вірячи в щасливий фінал.

Гел Елрод «Чудовий ранок. Як не проспати життя»
Книга, яка допомогла тисячам людей змінити життя, розповідає про важливість розпочинати день якомога, описуючи секрет успішності в ритуалі тривалістю 6 хвилин. Книга вчить прокидатись зранку повним енергії та мотивації. Це має допомогти пробудити потенціал та бути готовим до нового етапу.

Брене Браун «Дари недосконалості». Ця книжка — результат приголомшливого дослідження: як люди сприймають свою недосконалість. Аналізуючи тисячі історій чоловіків та жінок у віці від 18 до 87 років, Брене Браун дійшла вражаючого висновку: щасливими людей робить не досягнення власного ідеалу, а визнання своєї недосконалості. Уміння відвертої і дотепної оповідачки та незмінного лідера інтернет-переглядів на конференції TED об’єднати науку з цікавою історією зробило цю книгу бестселером № 1 за версією The New York Times.

Кейт Феррацці «Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств»
Як будувала свою політичну кар’єру Гілларі Клінтон та як Катерина Ґрехем зі звичайної домогосподарки перетворилась на успішного редактора Washington Post, як навчання на власних помилках зробило Авраама Лінкольна президентом, а величезне коло особистих контактів Вернона Джордана — найуспішнішим чорношкірим адвокатом Америки? Кейт Феррацці навчить спілкуватися, а спілкування — перетворити на успіх.

Барбара Шер, Енні Готтліб «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажає»
«Мета цієї книги – зробити вас переможцем» – так уперше звернулася до читачів 1978 року колишня офіціантка та 44-річна самотня мати двох дітей Барбара Шер. Написана легко та натхненно, книга допомогла мільйонам людей стати успішними, краще зрозуміти себе й здійснити свої мрії, перетворивши їх на чіткі цілі та зробивши їх реальністю. Цікаві й оригінальні вправи допоможуть визначитися з цілями та навчать долати труднощі.

Лора Вандеркам «Я знаю, як їй все вдається. Тайм-менеджмент успішних жінок»
Відмінна книга, сповнена практичних порад щодо благоустрою часу, думок і бажань жінок. Корисні поради автора дають зрозуміти, як побудувати графік діяльності, щоб в ньому ще залишалося місце для себе. Знайти баланс між робочими й особистими справами. На прикладі сотень історій фахівець з тайм-менеджменту довела, що кожен може досягти всього, що хоче, і «мати все».

Ґретхен Рубін «Проект Щастя»
Що робити, коли маєш усе, але щасливим не почуваєшся? Ґретхен Рубін розпочала річний Проект Щастя, присвятивши кожен місяць розвитку окремих навичок, як то покращенню стосунків із коханою людиною, розбору захаращеної речами шафи або ж відновленню зв’язків зі знайомими, яких ви давно загубили. Приклад Ґретхен започаткував марафон проектів у всьому світі – щороку люди складають плани, як стати щасливішими, та дотримуються їх відповідно до власних потреб.

Джессіка Бекол «Право на помилку. 25 успішних жінок розповідають про те, чого їх навчили власні помилки»
Ця книга для тих, хто стомився відчувати себе нездарою, читаючи про досягнення інших. Двадцять п’ять жінок на сторінках цієї книги розвінчують міф про абсолютний успіх на шляху до мети, розповідаючи інколи смішні ситуації, а інколи історії, що вимагали серйозних рішень.